شرکت صنایع شیمیایی پارسین کیمیا ایرانیان

شرکت صنایع شیمیایی پارسین کیمیا ایرانیان در ابتدا در قالب یک شرکت تولید، تامین و توزیع مواد شیمیایی مراقبت و نگهداری خودرویی در سال ۱۴۰۰ تاسیس و نزد اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید. این شرکت از سال ۱۴۰۱ با تکیه بر سرمایههای انسانی متخصص و متعهد خود و همچنین بهرهگیری از روشهای نوین علمی در جهت توسعه کمی و کیفی خدمات، زمینه فعالیت در دیگر بخشهای صنایع شیمیایی مورد نیاز در داخل کشور نظیر توزیع مواد شیمیایی خام ساخت داخل و وارداتی در مقیاسهای آزمایشگاهی و صنعتی، توزیع کلیه مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع کشاورزی و فلزات و ریختهگری و انواع رنگها و اسانسهای خوراکی و بهداشتی را فرآهم آورده است.

تاسیس شرکت

در سال 1400، شرکت پارسین کیمیا در زمینه فرمولاسیون مواد شیمیایی مرتبط با خودرو آغاز به کار کرد. هدف از تاسیس این شرکت، تولید محصولات باکیفیت در زمینه خودرو، مانند انواع شوینده‌ها بود.

ارتقاء هیئت مدیره و افزایش تولیدات

در ادامه‌ی مسیر شرکت در سال 1400، هیئت مدیره شرکت پارسین کیمیا با حضور متخصصین جوان کامل‌تر شد. در همین حال تولیدات شرکت افزایش پیدا کرد و فروش محصولات در تهران و قم آغاز شد. 

سال 1401

با رشد شرکت در زمینۀ محصولات شیمیایی، نیروهای جدید به مجموعه اضافه شدند و همراه با ایشان، ایده‌ها، فرمولاسیون، و محصولات جدید معرفی شدند. 

گام بعدی

تامین مواد اولیه مورد نیاز از تامین‌کنندگان داخلی، تولید، و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ابعاد جزئی و صنعتی گام بعدی مدیران پارسین کیما بوده است. 

دانش بنیان

بازنگری در تولید محصولات برای افزایش کیفیت سبب شد تا شرکت صنایع شیمیایی پارسین کیمیا مجوز دانش بنیان خود را دریافت کند و حیطه‌ی کاری خود را تا تولید موارد آرایشی و بهداشتی گسترش دهد. 

حل مشکل

کمبود عرضه مواد شیمیایی در شهرستان‌ها باعث شد شرکت پارسین کیمیا به فکر برطرف کردن چالش تهیه مواد شیمیایی در استان‌های غیر از تهران باشد و تمرکز خود را بر عرضه مواد شیمیایی در تمام استان‌های کشور بگذارد.  

ارائه خدمات بر پایۀ دانش و نوآوری در زمینه‌های مختلف صنایع شیمایی هدف بعدی ماست.

تیم پارسین کیمیا ایرانیان

مهندس محسن قاسمی

مدیر بازرگانی 

مهندس محمد دهقانی

مدیر فنی و اجرایی

مهندس رحمان اکبری

مدیر تحقیق و توسعه

چند سوال متداول درباره محصولات شیمیایی

شرکت صنایع شیمیایی پارسین کیمیا ایرانیان در چه زمینه‌هایی فعالیت دارد ؟

پارسین با پشتوانه ارتباطات گسترده با بزرگترین شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین دستیابی به دانش فنی و بهره‌گیری از دقیق‌ترین آزمون‌های آزمایشگاهی و دستگاهی مربوطه به مواد شیمیایی خام تولید و توزیع محصولات شیمیایی مورد نیاز بازار در انواع گریدهای آزمایشگاهی، خوراکی و صنعتی را در دستور کار خود دارد. علاوه بر این پارسین با بهره‌گیری از دانش متخصصان داخلی با تولید محصولات شیمیایی مصرفی خودرو نظیر انواع ضدیخ، آب رادیاتور، شیشه‌شوی، موتورشوی و غیره در بالاترین سطح کیفی در بازار مربوطه آماده خدمات‌رسانی به مشتریان و مردم عزیز می‌باشد.

چگونه می‌توان با واحدهای مختلف شرکت ارتباط برقرار کرد؟

جهت ارتباط با واحدهای مختلف شرکت، و یا هرگونه سوال درباره محصولات شیمیایی، لطفاً به صفحه تماس با ما مراجعه کنید. تمام اطلاعات لازم در این صفحه موجود است.

فرآیند و نحوه ارسال سفارش محصولات شیمیایی به چه شکلی است؟

سفارشات شما ابتدا به تایید کارشناسان فروش شرکت خواهد رسید. سپس در صورت لزوم کارشناسان اقدام به برقراری ارتباط با مشتریان نموده و مراحل آماده‌سازی و ارسال انجام می‌گیرد که بسته به انتخاب مشتری محترم به دو صورت ارسال با پیک و ارسال از طریق پست امکان‌پذیر است. در صورت انتخاب ارسال توسط پست، سفارش در لحظه ثبت نهایی و پرداخت انجام می‌گیرد و نسبت به روش ارسال با پیک، هزینه ارسال پایین‌تری خواهد داشت.

مدت زمان و هزینه ارسال سفارش در تهران و سایر شهرستان‌ها چقدر است؟

سفارشات خرد در تهران ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به دست شما خواهد رسید. همچنین سفارشات عمده در مدت زمان نهایتاً 48 ساعت در تهران تقدیم مشتریان محترم خواهد شد. کلیه سفارشات شهرستان نیز نهایتاً 3 روز کاری سفارش به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید. هزینه ارسال نیز بسته به مسافت، مقدار و حجم سفارش و همچنین روش ارسال متفاوت خواهد بود که در زمان ثبت سفارش و صدور فاکتور به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید. شایان توجه است، روش ارسال سفارش با مشتری محترم می‌باشد.

آیا امکان پرداخت در محل بعد از تحویل گرفتن سفارش وجود دارد؟

خیر. متاسفانه به دلیل حساسیت مواد شیمیایی و دقتی که در بسته‌بندی و ارسال بایستی صورت بگیرد، تمام هزینه ابتدا از خریدار محترم دریافت می‌شود، تا در صورت لغو سفارش شرکت متحمل زیان نشود. 

آیا شرکت پارسین کیفیت محصولات شیمیایی خود را ضمانت می‌کند؟

بله. شرکت پارسیم افتخار می‌کند که بهترین کیفیت را در محصولات شیمیایی ارائه می‌کند. بنابراین، چنانچه در محصولات شیمیایی این شرکت ایراد کیفی دیده شود، شرکت مسئولیت آن را می‌پذیرد و جبران خسارت می‌کند.