تماس با ما
کارشناسان شرکت پارسین کیمیا آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
یه‌کم برو پایین
بر

با ما تماس بگیرید

09358500362

به ما ایمیل بزنید

support@parsinchem.ir

آدرس شرکت ما

قم، شهرک صنعتی شکوهیه

ساعت کاری ما

8 صبح تا 8 شب

_

چند سوال متداول از ما

_

عمده فعالیت شرکت پارسین کیمیا در زمینۀ تولید و فروش مواد شیمیایی نگهدارنده و کارواشی خودرو مانند آب رادیاتور، آب باتری، آب مقطر و انواع شیشه‌شور است. همچنین این شرکت در زمینه تولید و فروش انواع مواد شیمیایی در گرید آزمایشگاهی و صنعتی به صورت جزء و عمده نیز فعالیت دارد. 

مواد و محصولات شیمیایی که در شرکت پارسین تولید و ارائه می‌شوند، همگی دانش بنیان بوده و از دانش فنی و ظرفیت متخصصین داخلی در این زمینه استفاده شده است. محصولات شیمیایی پارسین نسبت به موارد مشابه در بازار، از نظر خواص و ویژگی، دارای برتری هستند. همچنین، شرکت پارسین کیفیت محصولات خود را ضمانت می‌کند و به مشتریان خود گارانتی می‌دهد. علاوه بر این، این شرکت تمام محصولات خود را، جزئی یا عمده، صنعتی یا آزمایشگاهی، بدون محدودیت به تمام کشور ارسال می‌کند. 

شرکت پارسین کیمیا ایرانیان در سال 1400 فعالیت خود را دز زمینه تولید، توزیع، و فروش مواد شیمیایی به طور رسمی آغاز نموده است. در ابتدا تمرکز شرکت بر تولید و فروش محصولات مرتبط با نگهداری خودرو بوده است؛ اما اکنون تولید مواد شیمیایی و نگهدارنده کارواشی نیز در این شرکت انجام می‌شود. 

محصولات شیمیایی پارسین با استفاده از توان و دانش متخصصان داخلی تولید می‌شوند و فرمولاسیون خاص خود را دارند. محصولات این شرکت تماماً دوستدار محیط زیست هستند و به خودرو آسیبی نمی‌رسانند. مواد شیمیایی تولید این شرکت نیز از معتبرترین استانداردها در سطح بین‌المللی برخوردار هستند و برای انواع کارهای آزمایشگاهی خلوص بسیار مناسبی دارند. 

با ما در ارتباط باشید

نام شما